העבודה שלנו היא שימוש בכלים מעולם הפעילות הגופנית והתנועה לטובת התמודדות עם קשיים מוטורים, תחושתיים, התנהגותיים, קוגנטיביים ורגשיים של הילדים. האפשרות לשפר את התפקוד הגופני של הילד אשר יביא אותו לתחושת מסוגלות עצמית והצלחה ובכך יוכל לבנות לעצמו דימוי עצמי איתן.

כמה תחומים שבהם אנו מטפלים:
התחום הפיזי-מוטורי – איחור בשלבי ההתפתחות הראשוניים, קושי במיומנויות היסוד ותפקודי היום-יום, קושי בוויסות חושי, במוטוריקה עדינה וגסה, איטיות וסרבול וכושר גופני לקוי.

התחום ההתנהגותי – חשיפה ולמידה של חוקי משחק, קבלת גבולות, שיתוף פעולה קבוצתי, שליטה בדחפים והתנהגות אימפולסיבית- סבלנות וקשיי קשב וריכוז .
התחום החברתי – רגשי : שיפור הביטחון והדימוי העצמי, שיפור יכולת התמדה במשימות, בניית מוטיבציה פנימית, התמודדות עם קשיים וקבלת כשלון כשלב בדרך להצלחה.

קצת עליי – מיכל ביבלה

בעלת תואר ראשון בחינוך גופני עם התמחות באוכלוסיות בעלות צרכים ייחודיים.
מיכל מעבירה בסטודיו הפרטי והמושקע שיעורים פרטניים לאוכלוסיות כגון : שיתוק מוחין, פיגור, אוטיזם, קשב וריכוז, בריאות הנפש, סירבול מוטורי, עודף משקל ועוד . שהדגש הוא שכל אדם הוא שונה ומיוחד ועם כל אחד צריך לעבוד קצת אחרת. כך ממקום של הקשבה והבנה ניתן להגיע להישגים משמעותיים.
בנוסף, מיכל מעבירה סדנאות ברחבי הארץ לאוכלוסיות השונות המשלבת תנועה, קצב ואווירה של אומנות הקפוארה הברזילאית. יש שימוש בתופים, תלבושות ומוסיקה מקפיצה.